"Укрзалізниця" запускає новий поїзд з Києва до Польщі
Фото: facebook.com/Ukrzaliznytsia

"Укрзалізниця" з 1 травня призначає новий поїзд до Польщі, який курсуватиме з Києва до міста Хелм та у зворотному напрямку. Про це повідомляє пресслужба перевізника

Поїзд №23/24 відправлятиметься з Києва о 22:49 та прибуватиме до Хелма об 11:30 наступного дня. У зворотному напрямку поїзд відправлятиметься з 2 травня о 16:05 та прибуватиме до Києва о 07:29 наступного дня. Потяг курсуватиме з зупинками у Ковелі та Ягодині.

Вартість одного квитка на поїзд Київ — Хелм — Київ в один бік орієнтовно становитиме 1377 грн. Проте остаточна ціна буде залежати від курсу євро на дату купівлі квитка.

Крім того, для зручності пасажирів на станції Хелм організували хабове сполучення з Варшавою. Ті, хто прибуває до Хелма на потязі з Києва, зможуть швидко пересісти на поїзд до Варшави. Він відправляється о 13:11 та прибуває до Варшави о 16:11. 

Аналогічна схема працюватиме й у зворотному напрямку. З Варшави поїзд відправляється о12:18 і прибуває до Хелма о 15:31. Тобто, у пасажирів буде достатньо часу для зручної пересадки на поїзд з Хелма до Києва.

"Укрзалізниця" змінює графік київської міської електрички: розклад