"Укрзалізниця" налагодила систему зручних поїздок до Німеччини
Фото: facebook.com/Ukrzaliznytsia

"Укрзалізниця" спільно із залізницями Польщі та Німеччини налагодила систему зручних та швидких поїздок до Німеччини через польський Перемишль. Про це повідомляє пресслужба перевізника.

З Києва дістатися Перемишля можна поїздами "Інтерсіті+" №705/706 та №715/716, які відправляються кожного дня о 08:30 та 17:00. До Перемишля вони прибувають відповідно о 19:53 та 05:00.

Також можна скористатися потягом №35/36 з Одеси. Він відправляється щоденно о 18:22, проїжджає через Львів і прибуває до Перемишля о 09:07.

У Перемишлі громадяни України можуть безкоштовно сісти в поїзд до німецького міста Котбус, що курсує по парних днях. Крім цього, щоденно з вокзалу Перемишля відправляється поїзд до Берліна — прямий або з пересадкою в Кракові. Також доступна пересадка на поїзд до Ганновера, що відправляється по непарних днях.

Далі пересуватися територією Німеччини українці, які виїхали з країни починаючи з 24 лютого, також можуть безкоштовно. Для цього потрібно отримати спеціальний безкоштовний квиток helpukraine.

"Укрзалізниця" відновлює рух електричок до передмість Києва: розклад