Україну визнаємо за кандидата на вступ до ЄС офіційно і швидко - Роберта Мецола

Президентка Європарламенту Роберта Мецола запевнила, що Україну визнають кандидатом на членство в Євросоюзі офіційно і швидко. Очільниця Європарламенту також запевнила, що європейські партнери докладуть усіх зусиль, щоб відбудувати після війни українські міста і села, що зазнали нищівних ударів з боку агресора. Про це вона заявила на спільному брифінгу з Головою Верховної Ради Русланом Стефанчуком.

«Хочу сказати від усіх європейських народів, які складають сім’ю Європарламенту, що ми вражені, захоплені, надихаємось мужністю українського народу, хоробрістю українського війська, тривкістю вашою. Парламентська демократія дістала друге дихання в Європі завдяки подвигові українського народу і діям українського парламенту», - наголосила Мецола.

Нагадаємо, що президентка Європейського парламенту сьогодні перебуває з візитом у Києві, де вона і взяла участь у пленарному засіданні Верховної Ради. Наразі голова Європарламенту – найбільш високопоставлена чиновниця з-за кордону, що відвідала Україну з початку великої війни з рф.