Українці можуть блокувати сайти агресора за допомогою аналога Wordle

Українські розробники створили браузерну онлайн-гру «Кобза», яка є аналогом популярної головоломки Wordle. За допомогою нової гри можна блокувати сайти РФ. 

Про це розповіли на сайті «Кобзи».

«Надихнувшись Play For Ukraine, ми створили цей варіант "Кобзи", що допомагає боротися з інформаційними ресурсами окупантів. Кожен твій хід допомагає атакувати сайти, які використовуються для обслуговування російської армії», — розповідають розробники. 

Перед початком гри користувачі з території України мають встановити VPN або Tor браузер. Після їхньої активації необхідно перейти за спеціальним посиланням, далі скрипт зробить всю роботу.

Розробники «Кобзи» опублікували детальну інструкцію з посиланнями на VPN, які можна завантажити.  

Після цього потрібно запустити гру. Її суть — з шісти спроб вгадати слово з 5 літер. Якшо літера на правильному місці — вона виділяється зеленим кольором, якщо літеру потрібно поставити у слові на інше місце — жовтим. Якщо тієї чи іншої літери взагалі немає у слові — вона виділяється темним кольором. 

Раніше ми розповідали, що українські IT-фахівці створили аналог гри 2048 під назвою Play For Ukraine, за допомогою якого можна допомогти нашій армії у боротьбі проти російських окупантів.