Серіал Кава з кардамоном придбав лідер європейського прокату
Фото: facebook.com/kavazkardamonom

Український серіал "Кава з кардамоном" придбав лідер європейського прокату. Німецька компанія Beta Film купила права на міжнародну дистрибуцію серіалу, створеного медіагрупою Starlight Media, Solar Media Entertainment за підтримки Держкіно України. 

10-серійна історична драма розповідає історію забороненого кохання та висвітлює події, які відбуваються у Львові XIX століття. Сценарій серіалу створили на основі роману української письменниці Наталії Гурницької "Мелодія кави у тональності кардамону". Шоуранеркою та головною героїнею стала Олена Лавренюк ("Гірська жінка: на війні"). Також у фільмі зіграв Павло Делонг ("Список Шиндлера"). Зйомки проводили в Україні. 

Міжнародна прем'єра серіалу відбулася 7 червня у Хорватії під час NEM Dubrovnik, де проєкт отримав гучний відгук. Тож німецька компанія Beta Film, яка є одним із найбільших виробників фільмів, серіалів та документальних фільмів у світі, вирішила придбати права на показ "Кави з кардамоном". Наразі каталог Beta Film налічує понад 4000 найменувань художнього, документального, багатосерійного й телевізійного кіно. Зазначимо, що "Кава з кардамоном" є першим українським серіалом, створеним за підтримки Держкіно України, який придбали у Beta Film.

"Кава з кардамоном" починає крокувати світом. Особисто я назвала цю подію "Видати доньку заміж за принца". Я дуже щаслива з цього. Дистрибуція через Beta Film дає потужні можливості для подальшої ко-продукції другого сезону серіалу та масштабів зйомок", — зазначила авторка серіалу Олена Лавренюк. 

Водночас виконавча віцепрезидентка Beta Film з міжнародних продажів у Східній Європі та Туреччині Вероніка Ковакова зазначила, що український серіал став "ідеальним прикладом значущості локальної історії, талановитих креативників і відмінної виробничої якості".

Раніше ми публікували добірку серіалів для різного рівня володіння англійською, які допоможуть вивчити іноземну мову.