Український рок-гурт з Одеси Epolets у колаборації з фронтменом британського гурту The Kooks Люком Прітчардом випустили пісню Freedom.
Це трек про людей, які навіть попри втрату домівок чи близьких, не втрачають віру в перемогу та світле майбутнє.
Обкладинкою до пісні музиканти обрали малюнок юної українки, написаний під час окупації. Це витвір рук восьмирічної Соломії з Чернігівщині. Вона разом з мамою та односельчанами провела в підвалі майже місяць.
Фронтмен гурту Epolets Павло Варениця розповідає, що пісня народилася в травні після того, як він написав Люкові, який до того пропонував свою допомогу. Павло також знайшов авторку малюнку, щоб використати його як обкладинку.
Музиканти обіцяють передати усі кошти з продажу пісні Freedom на підтримку програми реабілітації жінок та дітей, що постраждали від війни від фонду Марії Єфросініної.