Українські розробники збирають кібервійсько для боротьби з російською пропагандою
Фото ілюстративне: Soumil Kumar / Pexels

Українські розробники із disBalancer збирають 100 тисяч користувачів для боротьби з російською пропагандою. Завданням українського кібервійська буде атакувати понад російські пропагандистські ресурси. 

Про це розповіли на сайті disBalancer

З початку повномасштабного вторгнення рф до України disBalancer використовували свій досвід розробки програм для стрес-тестування та захисту криптопроектів від шахрайства для того, атакувати російські веб-ресурси, які поширюють пропаганду та дезінформацію.

Для цього створили програму для ПК Liberator, яка дозволяє атакувати сайти агресора. До боротьби з окупантами на кіберфронті долучилися понад 100 тисяч людей, які атакували більше 200 російських сайтів. 

Наразі команда проекту знову збирає 100 тисяч користувачів онлайн, які з більшою силою будуть атакувати більш захищені та важкодоступні російсьскі пропагандистські сайти. Щоб долучитися до кіберфронту, необхідно завантажити та встановити прогркаму Liberator (інструкція для ОС Windows, MacOS та Linux є на сайті disBalancer).

Команда зазначає, що після завантаження комп'ютер або антивірус попереджає про те, що програма містить вірус. Це пов'язано з тим, що Liberator — інструмент для стрес-тестування. Утім, як довела перевірка CISCO Talod, у Liberator немає нічого небезпечного. Щоб програма працювала, її необхідно додати до списку виключень в антивірусній програмі. 

Спротив російській окупації, день 41