Українські композитори створили семигодинну п'єсу про Маріуполь

Напередодні повномасштабного російського вторгнення до України композитори Роман Григорів та Ілля Разумейко створили семигодинну п'єсу "Маріуполь". Її написали 22 лютого, за кілька днів до того, як російські окупанти почали бомбардувати українські міста, зокрема і сам Маріуполь. 

"24 лютого росія відкрито вторглась в Україну, продовживши війну та геноцид проти українського народу. За ці тижні Маріуполь, який з 2014 року був символом українського опору, перетворився для всього світу на жорстокий приклад трагедії та гуманітарної катастрофи. Терористичні війська російської федерації за допомогою бомб та авіації намагаються стерти місто разом з його мешканцями з лиця землі, бомбардуючи житлові будинки, лікарні та школи", — йдеться в описі до запису трансляції семигодинної п'єси на YouTube.

Як відомо, п'єсу "Маріуполь" для мікротональної бандури та цимбал записали на телерадіокомпанії "Вежа" в Івано-Франківську, де наразі знаходяться композитори. Її виконали на 21-й день вторгнення рф до України, тобто 16 березня. 

Спротив російській окупації, день 32