фридайверка Катерина Садурська

Українська фридайверка Катерина Садурська зайняла перше місце на Чемпіонаті світу з підводних видів спорту і встановила рекорд України, занурившись на глибину 92 метри.

Про це спортсменка розповіла на своїй сторінці в Instagram.

"92 м FIM — новий абсолютний національний рекорд України! Моє найглибше занурення! І найважче! Я розповім про це пізніше. А поки що хочу присвятити цю перемогу всім українцям, моїй прекрасній, талановитій країні! Ми можемо робити неможливе, — написала Садурська.

Українка взяла золоту медаль у дисципліні вільне занурення. У ній спортсмени пірнають без допомоги ласт, спускаючись углиб за допомогою мотузки.

Чемпіонату світу з підводних видів спорту триває у турецькому Каші до 8 жовтня.

Напередодні Садурська стала переможцем Кубка світу з фрідайвінгу Kas Baska freediving World Cup. Там українка здійснила занурення глибиною 90 метрів.

Нагадаємо, що наприкінці серпня українська тенісистка Дарія Снігур сенсаційно виграла у першому матчі в основі US Open. Вона обіграла румунку Симону Халеп, яка посідає сьоме місце у рейтингу WTA.