Ukrainian Fashion Week: в Києв відбудеться головна модна подія року
Фото: Ukrainian Fashion Week (korrespondent.net)

З 4 до 10 вересня у Києві проходитиме головна подія в світі української моди — Ukrainian Fashion Week, в рамках якого дизайнери покажуть свої колекції сезону весна-літо 2018. 

В цьому сезоні Ukrainian Fashion Week святкує своє 20-річчя, тож організатори доклали всіх зусиль, щоб зробити його унікальним і яскравим.

"У цьому сезоні на UFW ви побачите 67 дизайнерів — 67 історій успіху, які надихають країну і світ. Навіть в короткі півроку між показами на UFW історія кожного учасника збагатилася новими перемогами, які мають вплив на розвиток індустрії моди України в цілому", — розповіла голова оргкомітету Ukrainian Fashion Week Ірина Данилевська.

В останній день показів UFW, 9 вересня, відбудеться New Generation Day, в рамках якого будуть показані колекції шести дизайнерів-дебютантів, а також десяти молодих брендів, що вже відомі гостям Тижня моди. Також відбудеться вечірка New Generation Party, присвячена молодим талантам.

Також UFW продовжує розвивати співробітництво з міжнародним співтовариством. Так, під час цього Тижня моди над колекціями кількох українських дизайнерів буде працювати стиліст Vogue Italia, а скаути LVMH Prize і Vogue Talents відбиратимуть потенційних учасників міжнародних конкурсів для молодих дизайнерів. 

Крім того, у вересні стартує міжнародний освітній проект в партнерстві з British Council і британським фондом з розвитку бізнесу і технологічних інновацій Nesta. Це будуть тренінги з креативної економіки в сфері fashion.

Детальний розклад показів та інших подій UFW SS 2018 можна дізнатися на офіційному сайті Тижня моди.