українська збірна з футболу

Сьогодні на стадіоні "Гампден Парк" у Глазго пройшов футбольний матч Україна — Шотландія. Це був перший цьогорічний офіційний матч нашої збірної. У підсумку гри Україна здобула перемогу з результатом 3:1.

У першому таймі гол забив Андрій Ярмоленко, у другому — Роман Яремчук. За 11 хвилин до закінчення гри гол забила Шотландія, проте на останніх хвилинах ще один — третій гол у ворота Шотландії забив Довбик.

Тепер команда України виходить до фіналу плейоф, де зіграє за путівку на мундіаль проти Уельсу. Гра відбудеться 5 червня в Кардіффі.

Нагадаємо, жеребкування фіналу Чемпіонату Світу 2022 вже відбулося. Якщо Україна здобуде путівку на світову першість, то зіграє там з командами Англії, США та Ірану.