Україна, Іспанія та Португалія подають заявку на проведення ЧС-2030
Фото: sport.24tv.ua

5 жовтня в штаб-квартирі УЄФА в Ньйоні відбувся брифінг, на якому офіційно оголошено, що Португалія, Іспанія та Україна подають спільну заявку на проведення чемпіонату світу 2030 року.

Про це повідомили на сайті Української асоціації футболу.

Президент Української асоціації футболу Андрій ПавелкоУ брифінгу приймали участь президент Федераціі футболу Португалії Фернандо Гомес, президент Королівської федерації футболу Іспанії Луїс Рубіалес та президент УАФ Андрій Павелко.

Андрій Павелко сказав, що це дуже важлива ініціатива для України.

Насамперед хочу висловити глибоку вдячність керівництву УЄФА в особі Александера Чеферіна й моїх колег із Виконкому УЄФА, зокрема Луїса Рубіалеса і Фернандо Гомеса, за потужну підтримку європейської футбольної спільноти, яку Україна отримує починаючи з 24 лютого.

Він наголосив, що футбол є важливим соціальним явищем, яке підтримує українців у ці складні часи, тому участь України в заявці на проведення чемпіонату світу-2030 є важливою для об’єднання й зміцнення Європи.

Раніше ми писали, що Укрзалізниця створила спортивний мобільний підлітковий табір "Залізна зміна", де в облаштованих вагонах вихованці з футбольних шкіл Маріуполя, Херсона, Миколаєва та інших міст відправились у мандрівку Україною. 

Емблема "Динамо" Київ: як змінювався логотип футбольного клубу