У центрі столиці урочисто підняли кримськотатарський прапор: фото
КМДА

Сьогодні, 26 червня, у День кримськотатарського прапора, на головному флагштоку Київської міської державної адміністрації відбулася урочиста церемонія підняття національного стяга кримських татар, повідомили у КМДА.

У заході взяли участь представники кримськотатарської громади, столичні посадовці, українські військовослужбовці та громадськість, зокрема Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров і заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олег Куявський.

Організатори заходу підкреслили, що підняття прапора свідчить про непохитну солідарність усього українського суспільства з жителями тимчасово окупованого Криму. Окрім того, це чергове нагадування міжнародній спільноті про невизнання анексії півострова росією та про готовність боротися до повної деокупації всіх українських земель.

Нагадаємо, минулого навчального року у Національному університеті "Києво-Могилянська академія" стартувало викладання кримськотатарської мови як вибіркової дисципліни.

У Києві знімають захисні конструкції з пам'ятників: який відкрили першим