У ТРЦ Gulliver пройде мультимедійне шоу "Україна всесвіту"

У ТРЦ Gulliver пройде мультимедійне шоу для всієї родини "Україна всесвіту". 100% коштів від продажів квитків перерахують в благодійний фонд "Таблеточки".

"Ми запрошуємо відвідати неймовірну "Україну всесвіту" та допомогти втілити заповітне бажання маленьких мрійників. Адже різдвяні свята — час, коли мрії повинні здійснюватися. Тому зібрані кошти від продажів квитків будуть повністю перераховані на потреби онкохворих діток", – розповідає маркетинг-директорка ТРЦ Gulliver Катерина Жураківська.

Мультимедійне шоу триватиме аж до кінця лютого. Його показуватимуть щодня з 12:00 до 19:00 на 4-му поверсі ТРЦ Gulliver. Щоб отримати квиток на показ, при реєстрації на сторінці події потрібно зробити благодійний внесок від 100 грн для підопічних фонду "Таблеточки". Вхід для дітей, студентів, пенсіонерів та військових — безкоштовний. З детальним розкладом можна ознайомитися на сайті проєкту.

Про шоу "Україна всесвіту"

Завдяки сучасним технологіям — проєкції 360°, кінетичним інсталяціям і звуковим ефектам — глядачі повністю зануряться в космічний й символічний світ, у якому історія України відкриється по-новому.  

На прикладі знакових подій відвідувачам розкажуть, як викарбовувалися головні риси українців — космічність, мудрість і сердечність. І як об’єдналися ці риси в нашу унікальність — софійність.

Ви дізнаєтеся про сакральне значення Софії Київської та досягнення видатних українців, як-от: "ноосфера" вченого Володимира Вернадського, революційний винахід Миколи Амосова — клапан серця, а також багато іншого.

Крім того, паралельно з відеосеансами гості зможуть відвідати виставку "Сади софійності", присвячену проєкту, ярмарку зі стилізованим мерчем від українських виробників, а у вихідні — тематичні майстер-класи з гончарства, мозаїки тощо.

У разі централізованого знеструмлення ТРЦ Gulliver продовжує працювати у звичному режимі від резервного живлення. Під час повітряної тривоги сеанси будуть перенесені. Для безпеки відвідувачів на території комплексу передбачено укриття, що знаходиться на паркінгу Р-1 ТРЦ.