У США записали найдовшу пісню присвячену українському народу

У Сполучених Штатах Америки відбулася прем'єра найдовшої пісні на підтримку України “Ukrainian Pie”, яка триває майже дев'ять хвилин. 

Це кавер на відому композицію “American Pie” Дона Макліна, текст якої написав Хел Поллак. Слідкуючи за подіями в Україні, він вирішив змінити рядки пісні описавши в них хоробрість наших військових та народу загалом. Крім цього, у “Ukrainian Pie” Поллак відзначив й президента Володимира Зеленського, порівняв його з Джоном Вейном, Томом Крузом та навіть Суперменом.

Обов'язковим бажанням композитора було, щоб пісню виконував українець, тому він домовився про співпрацю з молодим співаком Алексом Козаром — солістом оркестру ДСНС України та фіналістом проєкту “Голос Болгарії”. 

“Це не просто найдовша пісня, яку мені доводилося записувати. Це історія нашої боротьби, яка зафіксована у віршах та мелодії. Це присвячення захисникам та захисницям, що боронять рідну землю, сильному українському народу та його президенту, який отримав підтримку цивілізованого світу та повернув хід історії”, — прокоментував Козар.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Alex Kozar (@alexeykozarev)

Наразі для вільного прослуховування доступна лише частина пісні. Повну версію в США можна придбати за благодійний внесок, кошти з якого згодом відправлять на допомогу Україні. Після закінчення збору всі дев'ять хвилин “Ukrainian Pie” викладуть у мережу.

Нагадаємо, ONUKA разом з митцями Чернігівщини випустила музичний кліп "Душа Народу".

Скорсезе та Фарміга стануть ведучими концерту з нагоди 100-річчя "Щедрика" в Нью-Йорку