У Рубіжному на Луганщині тяжкі обстріли, зруйновано понад 27 будинків

Росіяни у ніч із 16 на 17 березня влаштували в Рубіжному пекло: обстріли тривали всю ніч. Про це повідомляє голова Луганської ОДА Сергій Гайдай.

У місті внаслідок російських обстрілів палали щонайменше 27 будинків, подекуди цілими вулицями. Ще мінімум п’ять займань сталися у Попасній, одне – в Сєвєродонецьку. Інформація щодо постраждалих та загиблих уточнюється.

«Десятки зламаних доль за одну ніч. У містян та селян гинуть рідні, горять домівки. Втім, російська армія продовжує цілеспрямовано обстрілювати мирних жителів, яким навіть не дають можливості безпечно виїхати. Днями ми бачили, як було відкрито вогонь по автобусах з біженцями в Рубіжному, вчора – у напрямку з Маріуполя. Ледве вдалося вивезти жінок та дітей з Попасної. Росіяни лишають можливості залишатися вдома, бо людям вже немає, де жити, та не дають людям убезпечити себе. Але ми щодня намагаємося евакуювати якомога більше жителів області. Збройні сили України, у свою чергу, роблять все можливе аби втримати оборону», – наголосив Сергій Гайдай сьогодні зранку, 17 березня.

Спротив російській окупації, день 22