У Норвегії обговорюють передачу Україні сучасного ППО та ударних ракет

У норвезькому парламенті розглядають питання поставки зброї в Україну. Серед можливої допомоги - сучасні системи протиповітряної оборони NASAMS та новітні норвезькі протикорабельні ударні ракети Naval Strike Missile. Про це в коментарі Guildhall заявив депутат Стортинга, парламенту Норвегії Ола Єлвествуен.

«Сьогодні дуже важливо суттєво посилити військову допомогу Україні з боку країн Заходу і, зокрема, з боку НАТО. Україна має отримати більше військової техніки та важкого озброєння, НАТО має надати більше своїх найкращих та найсучасніших систем озброєнь», – заявив політик.

«У Норвегії є наша протикорабельна ударна ракета NSM (ударна ракета середньої дальності) – це сучасна та потужна зброя, яка може переламати ситуацію в ході війни росії проти України, і я вважаю NSM має бути поставлена Україні», – вважає Ола Елвестуен.

«Те ж саме стосується провідних норвезьких зенітно-ракетних комплексів NASAMS – це системи, які мають бути надані Україні для зміцнення її протиповітряної оборони», – підсумував депутат парламенту Норвегії.

 

Раніше ще один норвезький парламентар Расмус Гансон заявив, що підтримує передачу Україні від Норвегії систем протикорабельної та протиповітряної оборони, реактивних систем залпового вогню та артилерії.