У Маріуполі починається евакуація мирного населення

Сьогодні, 5 березня, з 9.00 до 16.00 буде встановлено режим тиші. З 11:00 розпочинається евакуація мирного населення. Як гуманітарний «зелений» коридор обрано маршрут Маріуполь – Микільське – Розівка ​​– Пологи – Оріхів – Запоріжжя.

Про це повідомив голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко. 

Евакуація населення буде з трьох локацій муніципальними автобусами:

  • СК «Іллічівець» (пр. Нахімова, 53)
  • Драматичний театр (Театральна площа, 1)
  • Кальміуська районна адміністрація - (пр. Металургів, 193)

Також слідуючи маршруту гуманітарного коридору в період тиші (з 9:00 до 16:00), можна буде виїхати з міста на особистому транспорті. Величезне прохання до всіх водіїв, які виїжджають із міста, максимально сприяти евакуації мирного населення – беріть із собою людей, заповнюйте максимально транспорт.

Відхилятися від маршруту гуманітарного коридору заборонено.

Загалом буде кілька етапів евакуації протягом кількох днів для того, щоб кожен охочий міг виїхати.

«Дорогі, рідні маріупольці, з сьогоднішнього дня у місті розпочинається евакуація мирного населення. Це непросте рішення, але, як я завжди казав, Маріуполь – це не вулиці та будинки. Маріуполь – це його мешканці, це ми з вами. І нашим головним завданням завжди було і залишається захистити людей. В умовах, коли наше рідне місто постійно перебуває під безжальним вогнем з боку окупантів, немає іншого рішення, як дати можливість мешканцям, тобто нам із вами, безпечно виїхати з Маріуполя», - міський голова Вадим Бойченко.

Нагадаємо, у Міноборони РФ заявили, що для цього з 10:00 діятиме режим тиші.