У Маріуполі окупанти призначили "мера" міста — ним став колаборант із ОПЗЖ
Фото: Константин Иващенко / facebook.com

В окупованому Маріуполі російські військові призначили свого "мера". Ним став Костянтин Іващенко із проросійської партії ОПЗЖ. 

Про це повідомила Маріупольська міськрада.

«Розвалив найбільше в Україні машинобудівне підприємство. Обікрав десятки тисяч працівників. Вступив до лав ОПЗЖ. Зрадив свою країну. Це коротка біографія самопроголошеного за підтримки окупантів "мера" Маріуполя Костянтина Іващенка», — розповіли у міській раді Маріуполя. 

Там зазначили, що Іващенку загрожує покарання за воєнні злочини та колабораціонізм. 

Водночас радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко повідомив, що 4 квітня у приміщенні маріупольської школи №53 представники забороненої в Україні ОПЗЖ зібралися і одноголосно обрали Іващенка "мером" Маріуполя. Другого колаборанта із ОПЗЖ обрали секретарем. 

"За нашою інформацією, для забезпечення правильної картинки на це фейкове зібрання було завезено під дулами автоматів багато інших депутатів та представників місцевої влади з Маріуполя та навколишніх сел. Це – прямий примус до співпраці, а точніше — шантаж з погрозою життю та близьким. Ми знаємо поіменно кожного з реальних колборантів і розкажемо про кожного згодом, аби не наражати на небезпеку наших людей. Які волею долі вимушені робити вигляд", — зазначив він. 

Спротив російській окупації, день 40