Лемур Байрактар, Київський зоопарк

У Київському зоопарку сьогодні святкують день народження лемура Байрактара. Він народився у березні 2022 року, проте налякана обстрілами мати відмовилася його годувати.

Лемур Байрактар, Київський зоопарк

Хоча дата народження котячого лемурчика 3 березня, зоопрацівники відзначають це свято через тиждень, коли остаточно стало зрозуміло, що тваринка  житиме. 

Лемур Байрактар у Київському зоопарку, 2023 рікПрацівники КиївЗоо виходили маленьке звірятко, годували та піклувалися про нього, як про члена сім'ї.

Лемур БайрактарНаразі Байрактарчик виріс, став красивим та сильним лемуром. Його повернули до своєї родини мавп та познайомили із сестрою — Джавеліною. 

Лемур Байрактар та його сестра Джавеліна, Київський зоопаркУ столичному зоопарку кажуть, що вони прихистили нового мешканця — лемура Тіма. Він отримав поранення під час обстрілу Херсону. Російські війська ракетами влучили у торговельний центр, де знаходився зоокуток з Тімом та іншими звірятами. "Активісти врятували обгорілу і травмовану тварину та передали на подальше лікування і реабілітацію до Центру порятунку диких тварин", — кажуть зоозахисники. 

Лемур Тім, Київський зоопарк, 2023 рікВідтепер Київський зоопарк став новою родиною для лемура Тіма. Він поки знаходиться у ветеринарному шпиталі на карантині, але невдовзі його познайомлять з новими друзями.

Нагадаємо, що потрапити до зоопарку можна у понеділок з 12:00 до 16:00, а з вівторка по неділю — з 10:00 до 16:00.

Раніше ми писали, що мешканці столичного зоопарку створили 19 нових пар.

Київський зоопарк випустив фільм про життя тварин на початку війни: відео