У Київській області прибрали половину блокпостів — голова ОВА
Фото: kyiv.media

На дорогах Київської області вдвічі зменшили кількість блокпостів та збільшили їхню пропускну спроможність. Про це в ефірі національного телемарафону розповів голова КОВА Олександр Павлюк.

"Робота з оптимізації триває. Ми не знищуємо їх (блокпости — прим.) загально. Ми збільшуємо пропускну спроможність. Споруди залишаємо біля узбіччя доріг для того, щоб не перешкоджали пересуванню, але у будь-який момент могли бути використані для відновлення цього блокпоста", — розповів він.

Він додав, що в області також йде робота з відновлення переправ та мостів через річки. Загалом на Київщині внаслідок бойових дій проти російських окупантів були пошкоджені або знищено 37 мостів та переправ. Частину з них вже відновили.

"Вже одинадцять мостів та переправ відновлено, на 16 — ведуться роботи, на двох ми зробили відповідні обхідні маршрути, на двох тривають роботи, і сім ми зараз розміновуємо та готуємо до відновлення", — розповів Павлюк.

За його словами, до кінця квітня у Київській області вже мають працювати 28 переправ і мостів.

Відзначимо, станом на 24 квітня на Київщині вже працювали кілька тимчасових мостів, які звели після звільнення області від окупантів. У звільнених населених пунктах Бучанського, Вишгородського та Броварського районів комунальні служби продовжують відновлювати критичну інфраструктуру.

Окупанти викрали з Київщини близько 200 людей для "обмінного фонду"