мурал в Києві

Молодіжна ініціатива #ВліпиЗаСебе, яку реалізує організація GoGlobal Ukraine та агенція ETER, готує новий артпроєкт, який незабаром з‘явиться на одній з вулиць столиці та буде присвячений справжнім героям тилу українським волонтерам. 

#ВліпиЗаСебе склали список фондів та громадський й волонтерських ініціатив України. Кожен може долучитися до голосування та вибрати ті фонди, організації й ініціативи, які найбільше сподобаються. В опитуванні є вільна графа, де можна вписати будь-який інший проєкт. 

Авторами муралу стануть художники-ілюстратори Шум та Настя Ку. 

"Ми були щасливі долучилися до артпроєкту #ВліпиЗаСебе. Це надважлива історія про людей, які знаходяться "за лаштунками" війни, але їхню роль у боротьбі за майбутню перемогу важко переоцінити. Волонтери  справжні герої, тож їхні імена мають бути увіковічені. Зі свого боку зробимо все, аби реалізувати цей задум якнайкраще", — коментують художники.

За концепцією малюнок являтиме собою мапу України, на яку нанесені фонди, благодійні ініціативи та громадські організації, що від початку повномасштабного вторгнення докладають максимум зусиль для допомоги військовим, біженцям, жінкам, дітям  та тваринам.

#Вліпизасебе вже три роки, ми стартували із задачею зробити волевиявлення модним. А після 24 лютого переосмислили концепт і сфокусувались на підтримці молоді, яка прагне наближати Перемогу. Нам усім болить за країну, тож #ВліпиЗаСебе дає інструменти як перетворювати біль на ціль - допомагати.

Вона зазначає, що мурал  це лише частина інформаційної кампанії #ВліпиЗаСебеКрім цього, зараз триває робота над мотиваційним відео за участю героїв нашого часу, режисером якого виступив Любомир Левицький, а також 7 листопада стартувала освітня програма для підлітків "Країна взаємно красивих людей", що триватиме до кінця місяця й завершиться презентацією маніфесту учасників.

Нагадаємо, у Берліні відкрили "квітковий" мурал, присвячений Україні. 

У Києві відкриють мурал на честь перемоги України: де і коли