пересування під час комендантської години
Фото: pixabay.com

У Києві змінюють формат перепусток для пересування на транспорті під час комендантської години. Перепустки нового формату запровадять вже з 1 вересня. 

Про це повідомляє пресслужба КМДА.

Зміна формату перепусток пов'язана з частою їх підробкою та порушенням комендантської години у Києві. Нові перепустки матимуть складнішу систему захисту.

"Ми створили систему, щоб перепустками на транспортні засоби користувалися лише особи, які відносяться до підрозділів сектору безпеки та оборони України,  критичної інфраструктури  міста  та органів державної влади. Цивільні особи, громадські організації, благодійні фонди, спілки, об’єднання, групи зазначеними перепустками забезпечуватися не будуть. Мешканцям та гостям міста Києва наполегливо рекомендуємо дотримуватися правил комендантської години та режиму світломаскування, які доводяться через міські засоби масової інформації, об’яви в громадському транспорті та повідомлення на дошках оголошень", – заявив Комендант міста Києва, генерал-майор Віктор Плахтій.

У міській адміністрації нагадали, що комендантська година у Києві триває щодня з 23:00 до 5:00. Метро працює із 06:00 до 22:00, наземний громадський транспорт — із 06:00 до 22:30.

Кличка просять зменшити тривалість комендантської години в Києві