У Києві затримали чоловіка, який продавав волонтерам неякісні бронежилети для ЗСУ
Фото: t.me/pgo_gov_ua

Правоохоронці затримали жителя Києва, який виготовляв та організовував збут неякісних бронежилетів для потреб ЗСУ. З кожного бронежилета разом із пособниками зловмисник отримував від 10 до 16 тисяч гривень.

Про це повідомили в Офісі Генерального прокурора.

Через соціальні мережі та месенджери шахрай разом з іншими громадянами України рекламував продаж бронежилетів, які відносяться до 5 класу захисту і начебто містять бронепластини з високоякісної заводської сталі. Утім, насправді бронежилети були виготовлені кустарним способом з використанням низькоякісних металевих пластин — вони не відповідають заявленим стандартам якості, прострілюються кулями і навіть не захищають від уламків. 

За кожен бронежилет зловмисники отримували від 10 до 16 тисяч гривень. Елементи захисту продавали представникам волонтерських організацій, які займаються допомогою ЗСУ.

"У ході контролю за вчиненням злочину правоохоронці затримали організатора вчинення злочину. Наразі підозрюваному обрано запобіжний захід. Тривають невідкладні слідчі дії встановлення всіх обставин протиправної діяльності та притягнення до відповідальності осіб, які до неї причетні", — зазначили у прокуратурі. 

Невідомий видавав себе за Віталія Кличка під час відеодзвінка з очільницею Берліна