У Києві запускають повноцінний кільцевий маршрут електрички: графік та перелік зупинок
Фото: facebook.com/Ukrzaliznytsia

"Укрзалізниця" вирішила подовжити маршрут шатла Дарниця — Святошин і запустити повноцінний кільцевий маршрут навколо Києва. Зокрема, він проходитиме Борщагівку, Сирець та курсуватиме на доступній відстані на південь від масиву Оболонь, де рух транспорту наразі ускладнений.

Про це повідомила пресслужба перевізника. 

Повноцінний кільцевий маршрут дозволить мешканцям лівого берега від Воскресенки до Лівобережного Масиву, Дарниці та Березняків безпечно і швидко дістатися до Центрального вокзалу. 

  • Поїзд з Дарниці в напрямку Вибудичів (за годинниковою стрілкою) вирушатимуть щогодини з 06:10. Останній рейс запланований на 18:10.
  • Поїзди з Дарниці в напрямку Троєщини (проти годинникової стрілки) вирушатимуть щогодини з 06:15. Останній рейс заплановано на 18:15.

Останні рейси в обидвох напрямках прямуватимуть до станції Святошин. 

Повний перелік зупинок:

Дарниця (платформа міської електрички) — платформа Лівий Берег (Березняки) — Видубичі — Київ-Деміївський — Протасів Яр — Київ-Пасажирський (зупинкова платформа Північна, за ТЦ "Полісся") — Караваєві Дачі — Київ-Волинський — Борщагівка-Технічна — Борщагівка — Святошин — Рубежівський (парк Нивки) — Сирець — Вишгородська — Зеніт (просп. Бандери) — Почайна — Троєщина-2 (Русанівські сади) — Троєщина — Київ-Дніпровський — Лівобережна (біля метро) і повернення до Дарниці.

Швидкість руху поїздів буде обмеженою з міркувань безпеки. Наприклад, дістатися вокзалу з Березняків можна буде всього за 21 хвилину. Вартість проїзду лишається фіксованою — 15 грн. Квитки можна придбати безпосередньо на борту електрички або в чат-боті "Укрзалізниці".

Спротив російській окупації, день 32