У Києві відновлює роботу міський центр реабілітації дітей з інвалідністю
Фото ілюстративне: vz.kiev.ua

У Києві відновлює роботу міський центр реабілітації дітей з інвалідністю. Утім, відтепер він працюватиме за оновленими правилами, адаптованими до умов воєнного стану, повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

За її словами, центр реабілітації буде знову надавати послуги у повному обсязі, зокрема, і в дистанційному режимі. Водночас у закладі оновили правила поведінки у зв'язку з дією воєнного стану. У підвалі облаштували укриття з вентиляційною системою, системою подачі води, доступом до чистої питної води, санітарними зонами та двома евакуаційними виходами на вулицю. Тож працівники та офіційні представники дітей повинні дотримуватися нових правил під час повітряної тривоги. 

"У разі невиконання чи порушення правил офіційним представником дитини заклад залишає за собою право відрахувати дитину та припинити надання послуг. Відповідно до оновлених правил поведінки, відповідальність за життя, безпеку дітей несуть винятково офіційні представники дітей", — зазначила Хонда. 

Які послуги надають у Київському міському центрі реабілітації дітей з інвалідністю?

  • Офлайн-послуги для дітей з інвалідністю та високим ризиком її набути — надаються безпосередньо у центрі із забезпеченням транспортних послуг від місця проживання до центру та у зворотному напрямку в разі наявності показів;
  • Послуги для дітей з інвалідністю IV та V рівнями рухових порушень мультидисциплінарними мобільними реабілітаційними командами безпосередньо за місцем проживання дітей;
  • Онлайн-послуги фахівців на платформі Zoom;
  • Онлайн-послуги мультидисциплінарною командою, яка перебуває в евакуації в груповому поселенні з 24 березня 2022 року в Кельстарбах (Німеччина, земля Хессен) — це діти зі складними комбінованими порушеннями, які є вихованцями центру. 
Спротив російській окупації, день 68