У Києві відкрився ювілейний 100-й Döner Маркет

Мережа шаурми й дьонерів Döner Маркет відкрила свій 100-й за рахунком заклад у столиці  у ТРЦ Retroville.

Власники розповідають, що попри складні умови для розвитку бізнесу, все ж таки вирішили розширюватися для створення нових робочих місць. 

Зараз, як ніколи, важливо тримати економічний фронт, створювати робочі місця і розвиватися. Дуже вдячні усім нашим співробітникам і партнерам, які в цей непростий для України час виходять на роботу і роблять це з відданістю.

За його словами, у Döner Маркеті хочуть показати й розказати українцям про те, що стритфуд може бути не тільки смачним, а й безпечним.

Шаурма із Döner МаркетЧому шаурму від Döner Market не стрьомно їсти?

У 2022 році Döner Маркет запустили кампанію "шаурма, яку не стрьомно їсти". І підтверджують це на ділі:

  • у мережі відповідально ставляться до підбору кожного інгредієнта: м’ясо, лаваш, овочі, зелень;
  • м’ясо у стравах від перевірених постачальників — це курятина "Наша Ряба" і яловичина Skott Smeat, які виготовляються на виробництвах, що сертифіковані за стандартами BRC, Halal та за стандартами ISO 22000, Halal відповідно;
  • кожен Döner Маркет регулярно проходить перевірки відділу контролінгу МХП для забезпечення споживачів лише якісною та безпечною продукцією; 
  • і, звісно, обов’язковим є дотримання санітарно-гігієнічних норм та належних умов зберігання продукції.

Процес приготування в Döner МаркетВсеукраїнська мережа Döner Маркет з’явилася на ринку 23 серпня 2020 року, і до кінця цього року у планах відкриття, як мінімум, ще 20-ти закладів. 

Довженко-Центр виклав раніше втрачений мультфільм 1969 року