Техно Їжак Київ
Фото: "Техно Їжак"

У центрі Києва, на вулиці Великій Васильківській, 12, відкрився флагманський магазин компанії "Техно Їжак", в якому можна придбати новинки техніки Apple, книги, мистецтво, вінілові платівки та інше. 

Основна частина простору відведена під продукцію Apple, де можна придбати будь-який товар цього бренду. Але також у магазині зробили "аналоговий куточок", де представлені різноманітні аксесуари, платівки, пазли, авторські блокноти з посиланнями на твори мистецтва, особливі ручки та інші цікаві товари.

Так, у шоурумі можна придбати книги про подорожі, мистецтво, фото та музику від відомого видавництва Taschen, годинники та окуляри від Zavod shop, блокноти й канцелярію від Unicorner та nuuna, вінілові платівки від PlayVinyl і техніку для їх прослуховування. 

Дизайн простору розробив Нікіта Феоктістов, авторству якого також належать інтер'єри для закладів ЖЗЛ та Villa Space.

Подібний шоурум працював у Харкові, проте він був знищений російською ракетою на початку повномасштабної війни. Компанії вдалося перевезти з Харкова до Києва деякий вцілілий декор. Зокрема, картину харківського експресіоніста, дошку для серфінгу та крісла. 

"Новий флагманський формат у Києві  – символ для нас і сигнал для всіх, що життя триває. Ми хочемо змотивувати людей не лише відновлювати роботу, а переформатовуватися й запускати нові проєкти", – каже засновник "Техно Їжака" Олексій Гулий.

iPhone 14, Apple Watch Ultra та інше: що показали на презентації Apple