У трьох містах України відбудеться Бієнале Цифрового та Медіа Мистецтва

У Києві, Львові та Ужгороді покажуть цифрові роботи українських та міжнародних митців, що були представлені на першій Бієнале Цифрового та Медіа Мистецтва Ubiennale. Події будуть супроводжуватись професійною панеллю обговорень, в який візьмуть участь митці та куратори з України, Іспанії, Німеччини, Франції, Польщі, Словенії та Чехії. 

На виставках будуть презентовані як експонати бієнале минулого року, так і нові роботи українських митців, що присвячені війні, серед яких VR, AR, відеоарт, кінетичні, та NFT експонати. Побачити їх можна буде:

  • 7-11 грудня у Львові, артцентр "Дзиґа"
  • 14-18 грудня в Ужгороді, Ужгородський Національний Університет
  • 21-25 грудня в Києві, Музей Історії Києва

Бієнале Цифрового та Медіа Мистецтва Ubiennale

“Ми хочемо бачити також і відповіді на усвідомлення того, що вже відбулось, візії наслідків цієї війни, майбутнього нашої держави та нагадування, за що ми боремося, щоб з представлених робіт сформувати програму другої Ubiennale, що обов’язково відбудеться 2023 року”  каже Валерій Коршунов, куратор виставки. 

Бієнале Цифрового та Медіа Мистецтва UbiennaleУкраїнських митців запрошують до участі в професійній панелі, де буде можливість поспілкуватись з кураторами та митцями та подати ідеї своїх робіт до української програми Ubiennale. Для цього достатньо заповнити онлайн форму на сайті Ubiennale.com, після чого буде запропоновано долучитись до лекцій та обговорення наживо та онлайн під час виставок.

Подані роботи будуть окремо презентовані міжнародним кураторам для відбору в виставкові програми в Україні та закордоном у 2023 році.

Вхід на виставки безкоштовний.

До речі, у Мадриді відкрили виставку українського модернізма: картини таємно привезли з Києва.

У Києві відкрилась виставка з кухонною шафкою та півником з Бородянки