Відключення світла Київ

У понеділок, 21 листопада, в усіх регіонах України, включно з Києвом, будуть застосовувати тільки планові стабілізаційні відключення світла. Про це повідомили в "Укренерго".

Там розповіли, що, попри різке похолодання, протягом вихідних енергетикам вдалося дещо пом’якшити обмеження споживання електроенергії. Тому на сьогодні додаткові аварійні відключення також не прогнозуються.

"Наразі вже вдалося виконати достатній обсяг робіт для того, щоб стабілізувати ситуацію в енергосистемі після останньої масованої атаки 15 листопада. Завдяки цьому на вихідних відключення були планові. І на понеділок аварійні відключення також не прогнозуються. Хоча обсяги обмеження споживання електроенергії будуть дещо більшими. Це пов’язано зі зростанням споживання, яке характерно для початку робочого тижня", — розповів голова "Укренерго" Володимир Кудрицький в ефірі загальнонаціонального телемарафону.

Графіки погодинних відключень складають та застосовують обленерго. У Києві такі графіки можна знайти на сайтах компаній "ДТЕК Київські електромережі" та YASNO.

"Укренерго" не відключає конкретні будинки, вулиці чи міста, а надає обленерго лише обсяги (мегавати), на які треба зменшити споживання", — нагадали у компанії. 

Нагадаємо, днями гендиректор ДТЕК Максим Тимченко заявив, що українцям, за можливості, краще виїхати за кордон на три-чотири місяці, щоб допомогти українській енергосистемі. Пізніше у Міненерго відреагували на цю заяву та поспішили заспокоїти українців, що їхати зараз нікуди не треба. Там кажуть, що ситуація з електропостачанням наразі є контрольованою, проте потрібно і надалі заощаджувати електроенергію.

У Києві можуть зменшити кількість відключень світла