У Києві провели благодійний забіг Go to the Future: подробиці

16 червня у Києві відбувся благодійний забіг Go to the Future.

Про це повідомляє Суспільне. 

Мета акції — об'єднати людей, аби разом висловити вдячність військовим та привернути увагу суспільства до теми інтеграції людей з протезами у звичне життя. Зібрані кошти направлять на протезування військовослужбовців.

Організатори кажуть, що забігом вони хочуть довести, що ампутація не обмежує. Після протезування людина може жити повноцінним життям та навіть бігти. 

"Кількість людей, які втрачають кінцівки, бороняючи нашу державу, наш спокій, нашу незалежність збільшується. І ми, суспільство, маємо змінюватися, маємо змінювати підходи, тому що хлопці, повертаючись із війни, вони мають знати, що їх чекають, вони можуть знайти роботу, що вони можуть бути соціально активними. І ми готові їх приймати", — сказала очільниця фонду "Майбутнє для України" Олена Ніколаєнко.

На забіг зареєструвалося майже 1000 людей. Спочатку провели естафету, під час якої бігли 4 команди. Капітан кожної — ветеран з протезами. Інші учасники команд — партнери заходу, військові, музиканти. Потім провели забіги на 600 м, 2 км і 5 км.

Акцію влаштував благодійний фонд "Майбутнє для України" за підтримки міжнародної клініки з протезування Medical center Orthotics and Prosthetics (США). Медзаклад займається протезуванням українських військових зі складними ампутаціями. Усі кошти, зібрані під час сьогоднішнього забігу, направлять на протезування українських військовослужбовців.

У Бучі відбувся благодійний забіг "Bucha Run 2024": фото