домедична допомога

У трьох столичних громадських просторах VcentriHUB — у Голосіївському, Оболонському та Шевченківському районах — почали проводити серію лекцій про те, як діяти у критичних ситуаціях. Загалом заплановано провести 224 лекції.

Про це повідомляє пресслужба КМДА.

На тренінгах навчать, як надавати домедичну допомогу в умовах воєнного стану, а також як діяти за тих чи інших видів небезпеки — у тому числі хімічної та ядерної. Також фахівці будуть розповідати правила поводження з вибухонебезпечними предметами та речовинами.

У критичних ситуаціях найгірше — це паніка та відсутність чіткого алгоритму дій. Тому ми як міська влада маємо знати самі та навчити наші колективи, щоб допомагати іншим під час небезпеки. Для цього на базі Голосіївського, Оболонського та Шевченківського хабів заплановано 224 лекції, де навчатимуть, як поводитися при різних видах небезпек. Дякую Посольству Великої Британії в Україні, які підтримали нас та допомогли реалізувати цю ідею в рамках грантового проєкту.

Учасники лекцій — працівники структурних підрозділів міської влади, комунальних підприємств критичної інфраструктури тощо. Низка тренінгів буде організована для дітей.

В Україні створюють єдиний телефонний номер екстреної допомоги