У Києві повітряна тривога: містян закликають запастися водою, їжею і необхідними речами

Близько 14:55 у Києві оголосили чергову повітряну тривогу. Жителів міста просять терміново перейти до найближчого укриття.

За словами мера Києва Віталія Кличко, столиця вступила в фазу оборони. В деяких районах столиці лунають постріли і вибухи. Українські військові знешкоджують диверсійні групи росіян. 

Кличко зазначив, що в разі повітряної тривоги і увімкнення сирен – підземні станції відкриті для укриття мешканців у будь-який час доби – щоб пересидіти загрозу. Разом з тим, мер Києва закликав киян зробити запаси води, їжі та речей першої необхідності. Підготувати теплі речі, пледи – для того, щоб брати їх на час перебування в укриттях.

«Я говорив і ще раз повторю: сьогодні дуже багато дезінформації, яку масово розповсюджують з метою посіяти паніку. Це – теж частина війни Росії проти України. Тому, довіряємо тільки інформації з офіційних джерел. Як би це складно не було, зберігаємо спокій! Підтримуємо наші Збройні Сили, які захищають нас сьогодні і б’ються за українську землю. В багатьох містах України тривають бої. І наші воїни добряче "насипають" агресору. Сьогодні Україна показує себе, як країна, що рішуче, гідно і самовіддано захищає свою свободу, державність і демократичний вибір! Буде складно, бо орда велика. Але ми повинні вистояти! Слава Україні!» – підкреслив Віталій Кличко.