Двоповерхові автобуси у Києві
Фото: BVG/Stefan Leutholf

"Київпастранс" поки не планує випускати на маршрути чотири двоповерхових автобуси, отримані у подарунок від Берліна. Про це повідомив речник комунального підприємства Олег Грищак в ефірі телеканалу "Київ".

Він спростував інформацію про те, що такі автобуси планують запустити на магістральних маршрутах із меншою кількістю зупинок, як раніше повідомляли активісти спільноти "Пасажири Києва".

"Ми не плануємо запускати зараз магістральні маршрути з малою кількістю зупинок. Ця інформація була трохи перекручена. Наразі вивчається можливість, де можна застосовувати двоповерхові автобуси. Тому що вони дуже нестандартних габаритів для нашого міста, для географічних умов, доріг, мостів, поворотів і розв'язок. Тому чіткості та ясності, де вони будуть застосовані, на жаль, немає", — сказав Грищак.

Водночас у спільноті "Пасажири Києва" вважають, що "Київпастранс" взагалі передумав випускати ці автобуси, і тепер вони "стоятимуть під парканом невизначений термін".

"Зі свого боку зазначимо, що нічого надзвичайного в габаритах цих автобусів немає і що вони цілком безпечно можуть рухатися більшістю вулиць міста", — кажуть активісти.

Нагадаємо, раніше у "Київпастрансі" розповіли, що вони готують двоповерхові автобуси до запуску та шукають найкращі маршрути для їхнього курсування містом.

У Києві відновлюють рух двох трамваїв на Троєщину