У Києві низка автобусів й тролейбус змінять маршрути 22 та 23 листопада: схеми

Цими вихідними, 22 та 23 листопада, у рух низки столичних автобусів і тролейбуса № 34 будуть внесені зміни. Корективи пов’язані із запланованими продовольчими ярмарками на вулицях Голосіївській, Кубанської України, Миколи Закревського, Йорданській, Татарській та Сулеймана Стальського. Про це повідомило КП "Київпастранс".

У суботу, 22 листопада (з початку руху до закінчення ярмарків), транспорт курсуватиме так:

  • Автобус № 33: вул. Академіка Кухаря — вул. Кіото — вул. Мілютенка — просп. Лісовий — вул. Космонавта Поповича до вул. Кубанської України, далі у зворотному напрямку за аналогічною схемою.
  • Автобус № 39: у напрямку до пров. Лисогірського — просп. Голосіївський — просп. Науки — вул. Лисогірська (до транспортної розв’язки на перетині з вул. Ракетною та вул. Панорамною) — вул. Лисогірська — пров. Лисогірський, у зворотному напрямку за власним маршрутом.
  • Автобус № 63: від ст. м. «Червоний Хутір» до вул. Кубанської України.
  • Автобус № 81: вул. Академіка Кухаря — вул. Кіото — вул. Кубанської України — просп. Лісовий — вул. Космонавта Поповича до вул. Кубанської України, далі у зворотному напрямку за аналогічною схемою.
  • Автобус № 101: від ст. м. «Почайна» до просп. Червоної Калини за власним маршрутом, далі вул. Рональда Рейгана — вул. Миколи Закревського, далі за власним маршрутом.
  • Тролейбус № 34: від вул. Північної до просп. Степана Бандери.

У неділю, 23 листопада, рух громадського транспорту організують так:

  • Автобус № 31: ст. м. «Політехнічний інститут» — просп. Берестейський — вул. Богдана Гаврилишина — вул. Довнар-Запольського — вул. Дегтярівська — вул. Білоруська — вул. Деревлянська — вул. Юрія Іллєнка — вул. Академіка Ромоданова — вул. Загорівська — вул. Князя Володимира Мономаха — вул. Татарська.
  • Автобуси №№ 110, 112: від ст. м. «Площа Українських Героїв» і ст. м. «Лук’янівська» до вул. Райдужної за власними маршрутами, далі вул. Івана Микитенка — вул. Сірожупанників — вул. Сулеймана Стальського, далі за власними маршрутами. У зворотному напрямку без змін.

Нагадаємо, у Києві обмежили рух Південним мостом під час повітряної тривоги.

У Києві вдень 21 листопада — густий туман: поради водіям