У Києві невідомі вкрали 60 пристроїв для поливу клумби: подробиці

На Дніпровській набережній невідомі поцупили 60 форсунок для автоматичного поливу клумби. За будь-яку інформацію про крадіїв небайдужим громадянам обіцяють грошову винагороду, повідомили представники КП по УЗН Дніпровського району у Facebook.

Зникнення комунальної власності виявили під час ранкового обстеження територій. Зазначається, що пристрої для поливу зникли, ймовірно, саме вночі. Проте на розкручування шістдесяти форсунок потрібен був певний час. Киян, які мешкають поруч, закликають допомогти встановити особу або групу осіб, які вчинили цей злочин.

"Факт знищення форсунок у великій кількості на територіях нашого підприємства відбувається не вперше, відновлення і налаштування робіт з поливу займає багато часу та коштів, що негативно впливає на стан насадження", — йдеться у дописі комунальників.

Містян, які щось знають або побачили оголошення про продаж чи збут б/у форсунків, просять одразу телефонувати до поліції за номером 102.

У "Київзеленбуді" також не вперше скаржаться на масові крадіжки рослин зі столичних парків і скверів. Наприклад вчора на проспекті Гузара у Солом'янському районі невідомі викрали кущі гортензії, які мали б ще довго радувати своїм цвітом містян.

Посадовця "Київзеленбуду" підозрюють у розтраті 800 тис грн під час озеленення скверу