У Києві сильний вітер 18 травня
Фото ілюстративне: Jovaughn Stephens / Unsplash

Український гідрометцентр оголосив I рівень небезпеки у Києві. Жителів міста попереджають про сильні пориви вітру до 15-18 м/с.

Так, до кінця доби 18 травня у столиці зберігатиметься I (жовтий) рівень небезпечності. У зв'язку із рвучким вітром фахівці закликають дотримуватися основних рекомендацій: 

  • закрийте щільно усі вікна, прибиріть із балконів і лоджій предмети, які можуть випасти назовні;
  • на вулиці тримайтеся подалі від рекламних щитів, дерев та ліній електропередачі;
  • у випадку сильного вітру сховайтеся у найближчому укритті або приміщенні;
  • не ходіть поблизу великих дерев, особливо тополь, а також не паркуйте біля них автотранспорт. 

У випадку, якщо впало дерево чи зламалася гілка, потрібно викликати аварійно-диспетчерську службу "Київзеленбуду" за номером 0442724018.

За даними Укргідрометцентру, упродовж доби температура становитиме +18+20 градусів Цельсія. Вночі 19 травня температура повітря опуститься до +8+10 градусів. Вдень 19 травня у Києві очікується невеликий дощ, температура становитиме +19+21 градус Цельсія.  

Синоптик Наталка Діденко повідомляє, що холодна погода відступить з України вже 19 травня. Утім, вітер все ще буде рвучким.

"У Києві 19-го травня потепліє. Протягом дня передбачається +19+21 градус. Вітер північно-західний, поривчатий, до 12 метрів за секунду. Дощу завтра не буде. Така стримана весна нам на руку, бо спека точно зараз нікому не потрібна, а тимчасові похолодання не такі вже й сильні, щоб не захиститися від них своєчасним помірним теплом і надією на хороше літо", — зазначає вона. 

Спротив російській окупації, день 84