Без води та світла залишаються 80% киян

У Києві після чергового російського ракетного обстрілу залишаються без електро- та водопостачання 80% споживачів. Про це мер столиці Віталій Кличко розповів в ефірі "Радіо Свобода".

"Як і вся Україна, Київ був метою цієї чергової російської атаки. Пошкоджено об’єкти критичної інфраструктури. У зв’язку з цим наразі 80% споживачів у столиці — без електропостачання. Приблизно така ж кількість киян — без водопостачання", — сказав Кличко.

Він додав, шт всі комунальні служби зараз працюють над тим, щоб максимально швидко відновити і електро- і водопостачання киянам.

Як повідомили раніше КМВА, електропостачання у столиці відключене в аварійному режимі, а на його відновлення очікують після стабілізації системи. Вода і тепло в будинках має з’явитися на ранок 24 листопада. 

Нагадаємо, через дефіцит електроенергії у столиці внесли зміни у рух електротранспорту. Зокрема, призупинили роботу трамваїв та фунікулеру, а інтервал руху між потягами метро збільшили до 10 хвилин. Роботу електротранспорту відновлять після стабілізації електромережі та поновлення електропостачання.

Вибухи у Києві: влучання в об'єкт інфраструктури, є жертви