У Києві 42 котельні забезпечили генераторами на випадок відключення електроенергії
Фото: КМДА

У Києві 42 котельні "Київтеплоенерго" вже забезпечені генераторами на випадок відключення електроенергії. Мова йде про малі квартальні котельні.

Про це повідомили на сайті КМДА.

Перепідключення до автономного джерела живлення дозволить зменшити перерви у постачанні тепла та гарячої води.

Ми перевірили роботу генератора на одній із котельних, від якої тепло отримують 50 будівель, дитячий садок та школа. Генератор потужністю 500 кВт сюди було встановлено 4 січня. Після перепідключення котельні до генератора необхідно виконати повний цикл пуску її обладнання, що оперативно роблять працівники "Київтеплоенерго". Звісно, це передбачає додаткове навантаження на обладнання і на персонал, але дозволяє утримувати оселі киян в теплі.

Петро Пантелеєв наголосив, що планується забезпечити альтернативними джерелами живлення усі котельні столиці, потужність яких дозволить це зробити.

Він також зазначив, що міжнародні партнери допомагають Києву зміцнювати теплоенергетичний комплекс. Як тільки до столиці надходять нові генератори, їх направляють у котельні. До яких саме — залежить  від потужності отриманого генератора, кількості споживачів та соціального значення об’єктів.

Раніше ми писали, що у Голосіївському, ДеснянськомуДніпровському, Подільському, Оболонському та Святошинському районах встановили додаткові 52 пункти обігріву, які мають генератори та усе необхідне. 

Пункти обігріву Київської області: з'явилася мапа