У Грузії презентували проєкт присвячений дітям-жертвам російської агресії

Французький художник JR спільно з українською фотографкою Мариною Карпій створив проєкт Children of War, присвячений українським та грузинським дітям, які постраждали від російської агресії. Його відкрили під час Тижня культури в Тбілісі. 

За інформацією DTF Magazine, проєкт зроблений з чорно-білих фотографій українських дітей, які вижили після повномасштабного вторгнення, грузинських дітей з окупованих територій їхньої країни, а також дорослих, які у дитинстві застали війну в Абхазії. 

Проєкт Children of WarКолаж розмістили на території Меморіалу "Хроніка Грузії". Це монументальний комплекс, збудований над Тбіліським морем, на кам’яних поверхнях якого зображені найважливіші періоди з історії Грузії.Проєкт Children of War

Як для мене, локація дуже влучна. Українські діти, яких прихистила Грузія і які тимчасово перебувають тут, — теж вже є історією Грузії. Війна в Україні торкнулася, без перебільшень, кожного грузина.

За словами фотографки, героїв для Children of War шукали в місцевих школах та садочках та за допомогою благодійних фондів. Всього вона відзняла понад 100 портретів.

Крім того, Children of War доповнив інший проєкт Inside Out — "платформу що допомагає спільнотам відстоювати те, у що вони вірять, та запускати глобальні зміни на місцевому рівні". Він складається з чорно-білих портретів окремих спільнот, які розмістять у різних публічних місцях. 

Нагадуємо, у Барселоні з’явилася pop-up галерея українського мистецтва та дизайну.

В Україні випустили воду з нейроартами про війну