У Броварах з 1 вересня вводять новий тариф на проїзд для школярів

У Броварах з 1 вересня встановлюється новий тариф на проїзд для школярів. З понеділка по п'ятницю учні платитимуть у транспорті 6 гривень. Це на 50% менше звичайного тарифу.

Про це повідомив мер Броварів Ігор Сапожко у Facebook.

"Після низки консультацій з перевізниками, прийнято рішення про запровадження з 1 вересня 2023 року проїзду для школярів у розмірі 50% від діючого тарифу, тобто 6 грн", — підкреслив міський броварський голова.

Новий тариф діятиме для дітей шкільного віку у громадському транспорті в межах Броварської міської територіальної громади лише будні дні. У суботу, неділю, святкові дні та під час літніх канікул учні повинні платити 12 гривень, які інші громадяни.

Зазначається, якщо перевізник відмовиться надавати пільгу школярам та в разі виникнення зауваження до роботи маршруток, містян просять дзвонити до Контакт-центру за номерами (04594) 6 11 11, (067) 483 43 68 або (093) 170 82 92.

Раніше ми писали, що в Броварах планують облаштувати індустріальний парк. Його створять на ділянці в 16 га по магістральній вулиці Сергія Москаленка на виїзді з Об'їзної дороги. 

Київ та Бровари планують об'єднати велосипедним маршрутом: що відомо