Alexjazz

У четвер, 28 липня, у барі UnderWu на вулиці Великій Васильківській пройде благодійний квартирник репера Alexjazz. Усі зібрані кошти підуть на підтримку ЗСУ.

"Alexjazz запалить сцену своїми відвертими злободенними треками у супроводі живого бенду і допоможе зібрати кошти для наших захисників. Це представник нового покоління української хіп-хоп спільноти, який як ніхто відчуває, якою має бути наша країна в майбутньому, та доносить свої меседжі через музику", — розповіли організатори.

Окрім того, на гостей чекають музичні експерименти від Андрія "Бармалея" ака ВІДЧАЙ ака DJ Monobank — відомого київського саксофоніста та композитора, що сміливо поєднує джаз із електронною антиутопічною естетикою.

Співзасновник закладу Ігор Постоєнко проведе аукціон, де представить два лоти: раритетний вініл Jesus Christ Superstar Overture із власної колекції, а також вечерю, під час якої переможець зможе обговорити із ним улюблені треки та важливість музичного фронту в наших воєнних реаліях.

Виступ Alexjazz — це перший благодійний квартирник, який пройде у барі UnderWu У закладі планують зробити такі квартирники традиційними та раз на декілька тижнів запрошувати українських артистів. 

Коли: 28 липня, 18:00.

Де: UnderWu, вул. Велика Васильківська, 44. 

Скільки коштує: мінімальний донат — 200 грн.

Нове місце: меломанський бар UnderWu на Великій Васильківській