Twitter почав тестувати нову функцію редагування постів Edit Tweet
Фото: gagadget.com

Розробники популярної соцмережі Twitter почали тестувати нову функцію, яка раніше була недоступна — редагування постів.

Про це повідомили розробники на своєму на сайті.

Вони кажуть, що наразі це найочікуваніша функція і вже у найближчі тижні Edit Tweet зможуть скористатися передплатники Twitter Blue. Проте команда розробників попередила, що "навіть якщо ви не в тестовій групі, кожен все одно зможе побачити, чи було відредаговано твіт".

Що означає "Редагувати твіт":

Завдяки новій функції можна вносити зміни у твіт навіть після його публікації. Відтепер можна виправити помилки або додати пропущені теги. Виправити твіт можна навіть декілька разів протягом 30 хвилин після публікації. Але якщо торкнутися мітки редагування, можна побачити попередні версії твіту до виправлення.

Випробувати нову функцію зможе невелика кількість людей заради поліпшення та розв'язання потенційних проблем. Для підписників Twitter Blue редагування постів буде доступна після тестового режиму.

"Тест спочатку буде локалізовано для однієї країни, а потім розширюватиметься, коли ми будемо вивчати та спостерігати, як люди використовують Edit Tweet. Ми також будемо приділяти пильну увагу тому, як ця функція впливає на те, як люди читають, пишуть і взаємодіють із твітами", — кажуть розробники.

Розробники сподіваються, що з новою функцією твіт стане доступнішим і менш напруженим.

Українізація Facebook, Instagram, Youtube: що змінилося після війни