Твір легендарного Мортона Фелдмана вперше прозвучить у Києві

6 червня в 20:00 у Будинку актора провідний столичний колектив сучасної музики Sed Contra Ensemble вперше в Україні виконає «Piano and String Quartet» легендарного Мортона Фелдмана.

Концерт присвячений 90-річчю від дня народження найнеординарнішого композитора ХХ століття, композитора, який надавав перевану свободі та імпровізаційності більше, ніж різноманітним труднощам у музиці. Особливість концерту в тому, що майже півтори години без перерви буде звучати один твір, який не має аналогів в сучасному мистецтві. Цей твір був написаний композитором за 2 роки до смерті, і вважається одним з видатних зразків музики ХХ століття. Фелдман іноді застосовував графічні позначення в написанні музики, проте цей твір має звичну нотацію. Сам автор говорив, що «причина, по якій моя музика записана нотами в тому, що я хотів зберегти контроль над тишею». У цей вечір працювати з тишею будуть 5 музикантів ансамблю і художниця Анжела Богаченко, яка спеціально до концерту створила графічні відео-образи. Її авторський відеоряд буде провідником, та допоможе слухачам побачити звукову картину зсередини.

Sed Contra Ensemble - колектив, який активно пропагує сучасну музику не тільки в Україні, а й за кордоном, а за три роки існування встиг стати учасником таких фестивалів як "ГогольFest", "Kyiv Music Fest", "Kyiv Contemporary Music Days", "Два дні і дві ночі нової музики", "FreeFest", "Ukrainska Wiosna" та інші.

Придбати квитки можна за посиланням.