ТРЦ Sky Mall відмовляється надати орендарям доступ до магазинів – медіа

Керівництво ТРЦ Sky Mall не дає орендарям доступ до їх торгових точок і товарних залишків, вимагаючи орендну плату за березень.

Про це розповіли орендарі торгово-розважального центру виданню RAU.

Зазначається, що ще 25 лютого охорона ТРЦ відмовилася надати доступ до магазинів представникам брендів SOVA та LOVE YOU. Згодом співробітники, відповідальні за роботу з орендарями, і взагалі зникли зі зв’язку. Через кілька днів зв'язатися таки вдалося, але вирішити щось - ні.

"Для вивезення товару у нас вимагали сплатити повну оренду за березень. Оренда одного з магазинів була сплаченою, але нам відмовили у вивезенні товару з цього магазину, поки ми не здійснимо оплату за оренду за березень й за другий магазин", – заявили представники брендів.

Подібна ситуація, за інформацією видання, склалася і у мережі "Фокстрот". 

"У нас ліквідований склад, наше основне джерело постачання товару. Є обмеження по закупкам. Тому наш єдиний ресурс – це переміщення товарів з магазинів із тих об’єктів, які не працюють", – заявив керівник з розвитку мережі Фокстрот Василь Шургот. За його словами, переговори зі Sky Мall нідо чого не призвели. Наразі заблоковано товарних залишків "Фокстрота" на близько 15 млн гривень.

Також керівництво ТРЦ не дає змогу евакуювати товар та поповнити функціонуючі магазини або ж передати його на гуманітарну допомогу мережі Novus.

"Sky Мall не відповідає ні на які наші пропозиції, посилаються на чинні договори, які в їхньому розумінні продовжують діяти. Не всі мають розуміння, що непрацюючі магазини – це не джерело доходу", – сказав операційний директор Novus Олексій Панасенко. 

У виданні зазначають, що ТРЦ Sky Mall на запит про коментар не відповіли.