Троєщину і центр з’єднає рейковий електромобіль

У КМДА розглянуть можливість з'єднати район Троєщина з центром міста за допомогою надземного рейкового електромобіля Sky Way.

Відповідний документ опублікував у Facebook спеціаліст Департаменту містобудування та архітектури Віктор Петрук.

З цією метою столичні чиновники створили робочу групу, яка розгляне можливість проведення Sky Way до Поштової площі. Робоча група мала запропонувати свої варіанти реалізації проекту за маршрутом «Поштова площа — Троєщинський ринок (вул. Закревського)» до 12 квітня.

Петрук також опублікував тези схожого проекту SkyWay, який в 2017 році планували прокласти між Одесою та масивом Котовського. Передбачалося, лінією їздитимуть 62 «юнібуса» з інтервалом 30 секунд, кожен з яких вміщає 14 пасажирів. 

Також чиновник зазначив, що до робочої групи з реалізації  SkyWay на Троєщину увійшли ті самі фахівці Департаменту містобудування та архітектури, які «нещодавно зарубали проект продовження борщагівської лінії трамваю до Палацу Спорту як несвоєчасний, та такий, що не відповідає Генеральному плану».

Sky Way — це підвісний рейковий транспорт, пересувається підвісними коліями, натягнутими між опорами. Швидкість рухомого складу може досягати 500 км/год, а його рух регулюється автоматично.

 

Нещодавно ми розповідали, що Троєщину і Борщагівку може з'єднати швидкісний трамвай-електричка.