Топ-5 українських кінопрем'єр

Гніздо горлиці

Режисер: Тарас Ткаченко
В головних ролях: Римма Зюбіна, Віталій Лінеццький, Микола Боклан, Ірма Вітовська

В неї була чудова родина - коханий чоловік та сонечко-донька. Спочатку чоловік втратив роботу, донька підросла, того заробітку який вона мала на власній роботі вкрай не вистачало. Тому, коли хтось із знайомих запропонував поїхати на заробітки до сонячної Італії, поміркувавши, погодилась. І от зараз вона повертається на рідну Буковину. Однак в її очах не має радості, а під грудьми б'єтся маленьке серденько, однак вона повертається...

Прем'єра в України: листопад 2016

Жива

Режисер: Тарас Химич
В головних ролях: Ольга Комановська, Ростислав Держипільський, Юрій Хвостенко, Володимир Правосудов, Володимир Климук.

В мальовничих Карпатах живе Анна з якою стаються надприродні речі. Дівчина чує голос і бачить сни які попереджають про небезпеку і коли згодом вона опиняється в центрі протистояння між українських повстанцями і силами Радянської імперії її дар передбачення змінює долі багатьох.

Прем'єра в України: жовтень 2016

Сторожова застава

Режисер: Юрій Ковальов
В головних ролях: Даниіл Каменський, Єва Кошева, Роман Луцький, Максим Дрозд, Георгій Деревянський, Станіслава Красовська, Наталія Сумська.

Сонячне затемнення активізує магічний портал часу. Звичайний хлопець Вітько потрапляє з 21 століття на тисячу років назад. Так починається його небезпечна, сповнена пригод подорож. Попереду смертельні небезпеки, чорна магія, зустріч з новими друзями і справжніми героями билин - богатирями: юним Олешком, могутнім Іллею та суворим Добринею. Вітько опиняється в самому епіцентрі неймовірних подій, вступає в битву з міфічним істотами і дізнається, що таке справжня хоробрість.

Прем'єра в України: грудень 2016

Червоний


Трейлера ще нема, але можна подивитися на процес зйомок

Режисер Заза Буадзе
В головних ролях: Микола Береза, Олег Шульга.

Сюжет стрічки розповідає про двох українців, які одночасно воювали за різні ідеали. Але доля звела їх в одному таборі. Тепер вони на каторзі: український повстанець Данило Червоний та радянський льотчик Віктор Гуров. Червоний — із Заходу України. Гуров — зі Сходу. Але Батьківщина в них одна, попри розбіжності в ідеалах. Зрозумівши це, тільки домовившись між собою, двоє українських в'язнів змогли протистояти репресіям начальника табору майора Абрамова, підступності ватажка злодіїв Колі Тайги та зробили відчайдушну але відважну спробу вирватися на волю, піднявши справжнє повстання в таборі.

Прем'єра в Україні: весна 2017

Чунгул

Режисер: Олександр та В'ячеслав Альошечкіни
В головних ролях: Богдан Юсипчук, Анна Гуляєва

Новий український містичний трилер "Чунгул" в 3D. Міський гульвіса Денис переганяє автомобіль клієнта і зупиняється в покинутому селі для непередбаченого ремонту машини. Але виявляється, щоб покинути це місце, кожному чужинцеві доводиться заплатити свою ціну місцевому чаклуну. Ще страшніше ціна буде для головного героя, в якого закохується дочка чаклуна...

Прем'єра в України: жовтень 2016.