Тимошенко офіційно презентувала Центр захисту киян

У четвер, 5 липня, Юлія Тимошенко офіційно презентувала для ЗМІ та мешканців столиці Центр захисту киян. Під час події Анатолій Кущ, автор та творець монументу Незалежності України, отримав партійний квиток з рук лідера ВО «Батьківщина».

«Без серця, без душі, без любові будь-яка робота не має значення» — з цими словами лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко звернулася до присутніх.

Віталій Нестор, Юрій Власенко та Володимир Бондаренко й інші члени столичної команди Тимошенко розповіли про напрямки та результати роботи Центру захисту киян.

«Перша проблема киян в необізнаності у питанні захисту власних прав, особливо у відносинах з органами державної влади. Ми розуміємо, що кияни не завжди можуть виділити зі свого бюджету кошти на юридичну консультацію», — підкреслив голова Центру захисту киян Віталій Нестор, розповідаючи про діяльність організації. Також він розповів про соціально-освітній проект «Цифрова грамотність» — курси для людей старшого віку, які охопили вже близько тисячі мешканців столиці.

«Досвідчені фахівці центру консультують киян з юридичних питань. На сьогоднішній день наші юристи опрацювали понад 5000 звернень», — зазначив керівник юридичного департаменту ЦЗК Юрій Власенко.

До відкритого діалогу долучився голова фракції «Батьківщина» в Київраді Володимир Бондаренко, який зауважив про необхідність створення подібних центрів у всіх містах України.

У своєму виступі Юлія Тимошенко також згадала основні напрямки роботи, які були представлені на форумі «Новий курс».

«Зараз наша команда спрямовує всі сили, аби реалізувати ту мету, з якою прийшла в політику багато років тому, — змінити нашу країну на краще. І для цього ми взяли новий курс, який складається з 4 платформ, де б зібралися найсильніші інтелектуали країни», — зазначила Юлія Тимошенко.

За її словами, перша платформа — стратегія миру, яка працюватиме над вирішенням питань, як вийти Україні із війни. Друга платформа — робота над новою Конституцією, яка має бути суспільним договором та зруйнує монополізм олігархів. Третю ж платформу Тимошенко вирішила присвятити новому економічному курсу. Четверта стосується створення гармонійної системи життя людини.

Як повідомляється прес-службою Центру захисту киян, звернутися до ініціативи можна з будь-якими питаннями за номером гарячої лінії 0 (800) 30 2019, через сайт або завітавши до центрального офісу на вул. Архітектора Городецького, 4.