Тільки в гору: в Києві з'являться паркінги-каруселі


Фото: YouTube

У лютому в центрі Києва в якості експерименту хочуть встановити роторний паркінг. "Дослідний зразок" привезуть з Польщі та розмістять на одній з міських локацій, щоб кияни розібралися, як працює технологія. Про це пишуть "Вести".

Роторний паркінг являє собою металеву конструкцію заввишки 10-15 м, яка на вигляд чимось нагадує колесо огляду або карусель. Конструкція займає близько 30 кв. м та вміщує до восьми автівок. Керувати нею, за задумом, мають самі водії.

Як кажуть в мерії, днями столична влада планує оголосити тендер на закупівлю п'яти таких паркінгів. Їх розташують у центрі міста.

Точну вартість паркування на них в мерії поки не називають, але кажуть, що сильно відрізнятися від звичних стоянок вона не буде. На думку чиновників, такі заходи повинні розвантажити столичні вулиці.

Тим часом в стінах парламенту вже кілька місяців ведуться дискусії навколо законопроекту про паркінги, який має ліквідувати готівкові розрахунки в цій сфері і прибрати паркувальників з вулиць українських міст, а також чітко визначити ситуації, коли автомобіль може бути евакуйований.

До речі, нещодавно пасажирам тролейбуса довелося зсувати з дороги машину "героя паркування".