Тероризував школу: суд виніс рішення щодо батька агресивного другокласника (відео)

У середу, 20 грудня, столичний суд виніс рішення щодо батька другокласника Артура, який півтора роки тероризував одну зі шкіл на Троєщині. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Чоловікові виписали штраф в розмірі 51 гривня, однак він не згоден з таким вироком і обіцяє судитися далі. Також він стверджує, що добре виховував сина, а всі відео, на яких хлопчик б’є вчителів, кидає в них портфель і кидається підручниками в однокласників, змонтовані та підлаштовані. Бабуся дитини на суді стверджувала, що їхня сім’я — чудова, і насилля в сім'ї в них не практикується. Однак педагоги давали зовсім інші показання.

«Після того як Артур починає бити дітей і особливо дорослих, він повертається і каже: "Вам все одно ніхто не повірить, тато з вами всіма зустрінеться в суді"», — розповіла завуч школи під час засідання суду.

Сам Артур в даний час знаходиться в реабілітаційному центрі. Працівники центра кажуть, що він вже спить ночами, все їсть, однак є проблеми з гігієною — батько не дозволяє одягати сина в одяг, який надає центр, і приносить свій з дому. До того ж дитина миється два рази на тиждень.

Також батько забороняє допускати до хлопчика сторонніх людей, тому журналістам не вдалося поспілкуватися з Артуром. Чоловік тільки після умовлянь дозволив провести медогляд і дав дозвіл на проведення спеціальної педагогічної комісії, яка з’ясує, чи зможе Артур повернутися до школи. Зараз фахівці кажуть, що, швидше за все, це буде інклюзивне навчання, навряд чи хлопчик зможе отримувати знання серед інших учнів.

У реабілітаційному центрі Артур проведе ще кілька місяців. З ним і з його батьком працюватимуть психолог і психоаналітик, тільки після цього хлопчик повернеться в сім’ю.

Раніше стали відомі причини агресивної поведінки другокласника з Троєщини.